Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

Навчання грамоти:

Вправи на читання:

Вправи на письмо:

Прислів'я - танграм:

Азбука у віршах з елементами ейдетики:

Укр. мова, 2-3 класи:

Українська мова, 4-й клас:

Державна підсумкова атестація в 4 класі:


Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Письмо та Читання    

Прислів'я-танграм

Танграм - головоломка, що містить сім геометричних фігур, які одержують, поділивши квадрат на частини так, як показано у першому варіанті.

Одержують 2 великі трикутники, 1 середній трикутник, 2 малі трикутники, квадрат, паралелограм. Найчастіше вирізають ці сім геометричних фігур за одержаними трафаретами з однотонного картону.

Завдання: скласти з даних семи фігур складнішу - зображення людини, тварини, букви, цифри, іншого предмета.

При розв'язуванні головоломки необхідно дотримуватись умов: використовувати всі сім фігур; фігури не повинні перекривати одна одну.

Зразок фігури Танграма можна одержати, склавши з двох частин сім українських прислів'їв. Попередньо прислів'я можна прочитати.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / ЗавантажитиЩоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:


Мета проекту Самоучка    
Об'єднання читання зі складанням фігур головоломки танграм спонукає школяра читати, розвиває фантазію, орієнтацію на площині. Діти закріплюють уявлення про найпростіші геометричні фігури. Ознайомлюються з народною творчістю.


Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям