Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

Навчання грамоти:

Вправи на читання:

Вправи на письмо:

Прислів'я - танграм:

Азбука у віршах з елементами ейдетики:

Укр. мова, 2-3 класи:

Українська мова, 4-й клас:

Державна підсумкова атестація в 4 класі:


Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Письмо та Читання    

Назви предметів

Вправа допоможе дітям заглибитись у світ слів – назв предметів.

Другокласники мають усвідомити, що речі, які нас оточують, називаються предметами, а слова, що їх називають, - назвами предметів.

Діти звикають до термінів, вживають їх в своїй мові, збагачують свій словниковий запас, що допоможе на уроках наводити приклади назв предметів и т. п.

Водночас вчаться узагальнювати поняття, які позначають класи предметів: меблі, одяг, посуд і т.д. Вилучаючи «зайвий» предмет, вчаться знаходити спільну ознаку.

Це підготовча вправа до вивчення групи слів, що називаються іменниками. Дуже часто в уявленні дітей іменники – це слова, що відповідають на питання хто?, що? Таким чином, іменники, що відповідають на інші питання, не розглядаються ними як вказана частина мови.

Мета вправи – показати суть іменників як слів, що позначають назви предметів.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / ЗавантажитиЩоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:


Мета проекту Самоучка    
Навчальні програми, комп'ютерні вправи для навчання дитини читанню та письму допоможуть у вивченні назв предметів. Підготовча вправа для майбутнього опанування поняття іменника як частини мови. предмет - украінська мова.


Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям