Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Задачі і рівняння    

Задачі на множення і ділення

Мета даної вправи, як і наступної, - дати учням зразки задач, що розв’язуються множенням і діленням, а головне, навчити розрізняти ці задачі. В цьому знову ж нам допоможе схема.

Розглядаючи її, учень вимушений знову звернутись до умови задачі, ще раз перечитати, про що говориться, знайти числа на схемі, вибрати ту, що відповідає задачі.

В збірку включені, крім задач на множення, задачі на ділення двох видів: ділення на рівні частини та ділення на вміщення. Діти одержують зразки розв’язків із найменуванням величин, що пишуться в дужках.

В комплексі з попередніми вправами, такі тренування в розв’язуванні простих задач дадуть учням добру підготовку до розв’язування задач складених на 2, 3 і т. д. дії.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Дати учням зразки простих задач, що розв’язуються множенням і діленням; привчати їх усвідомлено вибирати дію ділення чи множення для розв’язання задачі; готувати дітей до розв’язування складених задач, що містять дії другого ступеня.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям