Рус
Укр
Контакти
Про нас
ЗавантажитиПідпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Інтерактивні навчальні вправи    
Цей сайт присвячений розвиваючим іграм, навчальним программам для дошкільників і школярів молодших класів, вивчення за допомогою інтерактивних флеш-ігор допоможе полегшити навчання в початкових класах, викличе у дитини інтерес до уроків в школі.

Тут Ви знайдете вправи на теми:
  1. Математика


  2. Письмо та Читання


  3. Математика «Росток»


  4. Інформатика


Weiter

   Реклама:

Зміст та мета    

Всі батьки хочуть, щоб їх діти добре вчилися в школі.
А успіх багато в чому залежить від того, як складеться навчання в першому класі, наскільки посильними для першокласника виявляться завдання на першому етапі навчання.

Простіше кажучи: одна із складових успіху - вдалий старт!

Дитина буде впевненіше почуватися на уроках, якщо серед безлічі нових значків (цифр, букв, різних умовних позначень) зустріне знайомі, а то і зуміє прочитати слово, написати букву, полічити предмети, виконати додавання і віднімання чисел в межах 10.

Не секрет, що у наш час багатьом дітям більше подобаються комп'ютерні ігри, ніж пізнання азів наук.
Враховуючи це, ми створили інтерактивні комп'ютерні ігрові вправи, прагнучи сумістити приємне з корисним, бажаючи перемкнути малюків з "стрілялок" з їх метою " вбити", "замочити", "позбавити життя" на реалізацію здібностей і можливостей дитини в творчих цілях.

Потрібно відмітити, що в інтернеті ще, на наш погляд, дуже мало розвиваючого матеріалу.
А матеріалу, що дає практичні навички дошкільникам і першокласникам (уміння читати, додавати, писати) - ще менше.

Ці ігрові вправи створені вчителем вищої категорії із званням вчитель-методист, у якого за багато років роботи в початкових класах загальноосвітньої школи зібралося багато прийомів, способів роз'яснення навчального матеріалу, секретів запам'ятовування, тренувальних і ігрових вправ, направлених на формування обчислювальних навиків, запам'ятовування табличок, правил правопису і т.д.

Варто сказати, що ці вправи не розрізнені, як це найчастіше зустрічається, а тематичні, тобто, направлені на засвоєння конкретної теми:

  1. Послідовність чисел під час рахунку
  2. Склад чисел в межах десяти
  3. Засвоєння способів додавання чисел в межах двадцяти і запам'ятовування результатів
  4. Знайомство із зображенням прописних букв, їх елементами, ходом написання всіх букв алфавіту та інше.

Важливо відмітити, що цифри, букви і предмети в наших вправах виконують дії у відповідь на дії дитини (на правильні дії реагують по-одному, на неправильні - по іншому).

Передбачається, що дорослий прочитає дошкільникові, який ще не вміє читати, що потрібно зробити у грі.

   Реклама:

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям