Рус
Укр
Контакти
Про нас
ЗавантажитиПідпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Інформатика    

Алгоритм для фігур

Для вивчення інформатики в початкових класах в підручниках і зошитах з друкованою основою даються завдання побудувати фігуру по клітинках чи відгадати слово, йдучи за алгоритмом, вказаним стрілками. Такі вправи розвивають образне мислення, навички орієнтування на площині, тренують уяву. Наші подібні інтерактивні комп’ютерні вправи вчать малювати фігури з стрілковим алгоритмом, знаходити потрібну клітинку в квадраті, на яку вказує стрілка, привчає до уважності при виконанні завдання. Малюючи фігури тварин на комп’ютері, діти навчаються самостійно складати свої фігури предметів і живих істот, записувати стрілками алгоритм малювання.

Вправи сприяють розвитку образотворчих здібностей, художнього смаку, творчої уяви. Розвивається зорова пам’ять , вміння охопити зором як можна більшу площину, щоб одночасно мати в полі зору і стрілку для вибору і одночасно контролювати виконання побудови фігури.

Учні одержують практичні навички позначати стрілкою напрямок, в якому треба вести лінію на папері. Це завдання обернене до вправи 10(алгоритм стрілками).

В останніх чотирьох варіантах завдання дещо ускладнюється тим, що учень повинен представити в своїй уяві дзеркальне відображення лінії, яку потрібно намалювати, і відповідно вибрати напрямок.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Інформатика, програмування, інтерактивна вправа, розвиток образного мислення, навички орієнтування, формування уяви, образотворчих здібностей, зорова пам'ять.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям