Рус
Укр
Контакти
Про нас
ЗавантажитиПідпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Інформатика    

Клавіші ФІВА ОЛДЖ

Увага: для цієї ігрової вправи на комп'ютері має бути встановлений режим англійської мови.

На уроках інформатики в початкових класах діти знайомляться з клавіатурою, з призначенням її основних клавіш.

Переважна більшість користувачів комп’ютера набирає тексти лише вказівними пальцями рук.

Мета наших чотирьох вправ – дати молодшим школярам поняття про сліпий десятипальцевий набір тексту. Таке друкування має свої переваги. При достатньому оволодінні цим методом набору – це швидке друкування, особливо, коли треба надрукувати писаний текст. При наборі «наосліп» очі стежать лише за писаним текстом, не відриваючись від нього на те, щоб побачити потрібні клавіші. При друкуванні десятьма пальцями вказівний палець не «бігає» по клавіатурі, а натискує клавішу той палець, який знаходиться ближче до букви. Це значно збільшує кількість введених символів за хвилину.

Перша вправа (клавіші фіва олдж) знайомить молодших школярів з основним положенням десяти пальців на клавіатурі: чотири пальці лівої руки розміщені послідовно над клавішами букв ф і в а, пальці правої руки - над клавішами букв о л д ж. Великі пальці обох рук – над клавішею «пропуск». Починаємо розстановку пальців теж наосліп, починаючи з букви «а» (її шукаємо вказівним пальцем лівої руки). На клавішу з буквою «о» кладемо вказівний палець правої руки. Знайти ці букви наосліп допомагають непомітні для ока, але відчутні для пальців виступи на клавішах.

Далі набираємо склади (у першому варіанті вправи) і слова (у другому варіанті вправи), що містять лише букви ф, і, в, а, о, л, д, ж. Малюнок пальців обох рук із буквами, що їм відповідають, допоможуть в цьому.

Звичайно, професійними друкарями після виконання вправи діти не стануть. Але, по крайній мірі, знатимуть, що існує сліпий десятипальцевий набір. Може хтось захопиться і шукатиме способи оволодіння ним.

Набираючи букви основного ряду по кілька різів, діти запам’ятають розміщення клавіш.

Треба зауважити, що в нашій ігровій вправі на комп’ютері має бути встановлений режим англійської мови.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Дати учням початкових класів поняття про сліпий десятипальцевий набір тексту. Ознайомити з основним положенням пальців на клавіатурі комп’ютера при наборі тексту десятьма пальцями обох рук «наосліп». Допомогти запам’ятати розміщення буквених клавіш на клавіатурі. Спонукати школярів до самовдосконалення , розвитку, самостійності в навчанні.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям