Рус
Укр
Контакти
Про нас
ЗавантажитиПідпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Інформатика    

Алгоритм стрілками

Вивчаючи інформатику з дітьми в школі першого ступеня, прагнемо розкрити різноманітність можливостей використання комп’ютера в сферах соціального, виробничого життя людини, зацікавити дітей вивченням предмета, викликати бажання оволодівати новими знаннями і навичками роботи з комп’ютером. Вправа «Алгоритм стрілками» включає кілька навчальних завдань з інформатики.

Учні закріплюють вміння пересуватись по клітинках площини в напрямках, на які вказують стрілки. Вчаться розширювати кут зору, стараючись одночасно охопити оком і квадрат з буквами, і послідовність стрілок в рядку, тримаючи в пам’яті одночасно дві послідовності: напрямок, який треба вибрати, і послідовність кліток, в яких клацнули мишею.

За допомогою вправи вводяться в активний словник учнів терміни, що позначають складові комп'ютера і пристрої, які підключаються до нього. Учні ще раз читають назви пристроїв, запам'ятовують правопис, дивляться зображення на картинці.

Вправу можна використати і при вивченні теми «Алгоритми». Серед способів, якими подаються команди, згадується подання команд умовними знаками. Одним із таких знаків є стрілка. Отже, послідовність стрілок в рядку – це алгоритм, виконуючи який, учні одержують назву пристрою.

В перших шістьох варіантах учні клацають по клітках із наявними в них буквами. Йдучи якийсь час за стрілками, кінець слова часто набирають, здогадуючись, який пристрій закодований. В шістьох останніх варіантах треба йти порожніми клітинками, і послідовність їх визначається строго за стрілками.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Підготувати мислення учнів до сприйняття ними сучасних інформаційних технологій, знайомити з прийомами і методами, що дозволяють аналізувати і моделювати навколишній нас світ. Закріплювати навички роботи з комп’ютером, вміння орієнтуватись на площині. Готувати до успішного виконання графічних диктантів.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям