Рус
Укр
Контакти
Про нас
ЗавантажитиПідпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Інформатика    

Типи повідомлень за способом сприйняття

При вивченні тієї чи іншої теми з інформатики опрацьовуємо матеріал підручника, проводимо бесіди з використанням досвіду дітей, баченого й почутого ними від дорослих, виконуємо завдання друкованих зошитів, використовуємо вже створені інтерактивні вправи, як, наприклад, «Сходинки до інформатики» та інше. Але дітям властивий потяг до нового. Тому стараємось вправи урізноманітнювати, дати щось нове на уточнення, подолання труднощів, ліквідувати прогалини. На перших етапах вивчення способів подання інформації та способів сприйняття її учні 1 - 4 класів часто путаються.

В свідомості учнів має відбутись чіткий поділ повідомлень на дві групи: за способом сприйняття та способом подання інформації. Водночас школярі мають простежити і за спільним, що має відношення до цих двох груп.

У вправі «Типи повідомлень за способом сприйняття» найпершим етапом роботи є повторення назв органів чуття, якими сприймається інформація. Діти оперують термінами: орган зору – очі, орган слуху – вуха, орган нюху – ніс, орган смаку – язик, орган дотику – шкіра. На першій сторінці учні початкових класів мають поставити у відповідність зображенню органа чуття його назву, причому в двох варіантах: очі, орган зору і т. д.

На зелені прямокутники перетягуються відомості про те, яку інформацію одержує людина з допомогою кожного органа чуття.

Наступна сторінка подає приклади різних ознак предметів, а учні мають визначити, яким органом чуття сприймається ця інформація. Таким чином надаємо учням можливість ще і в такій формі попрацювати з термінами, малюнками, висловлюваннями з даної теми.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Допомогти молодшим школярам в засвоєнні способів сприйняття повідомлень. Повторити назви органів чуття, якими сприймаються повідомлення, вчити правильно і зв’язно висловлювати свою думку, розповідаючи, які відомості одержуємо за допомогою органів чуття.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям