Рус
Укр
Контакти
Про нас
ЗавантажитиПідпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Інформатика    

Інформатика

   Реклама:


Створюючи розділ «Інформатика в початковій школі» ми намагалися дати учням початкових класів, їх батькам і вчителям простий у використанні, легкодоступний тренувальний матеріал для засвоєння, закріплення, повторення вивчених тем і розділів курсу «Інформаційна культура».

Формування високого рівня інформаційної культури є одним із основних завдань загальноосвітньої школи, що зумовлено потребами інформаційного суспільства.

Для вивчення інформатики в початковій школі розроблені різні підручники різними авторами, створені різні зошити з друкованою основою для виконання практичних завдань, В Інтернеті можна знайти демонстраційний матеріал та інтерактивні вправи, які допомагають у вивченні програмового матеріалу з інформатики молодшими школярами.

Ми намагалися створити такі вправи, які могли б використати вчителі і учні незалежно від того, якими зошитами чи книжками вони користуються. Наш матеріал можна використовувати як для пояснення при вивченні основних тем інформатики, так і для повторення чи закріплення вже вивченого матеріалу. Так як в початковій школі відбувається первинне ознайомлення з поняттями і термінами, то ми ставили на меті якоюсь мірою і систематизувати матеріал, що вивчається.

Інформатика:


   Реклама:Мета проекту "Самоучка"    
Інтерактивні вправи у поміч навчанню школярів предмету Інформатика. Тут ви знайдете матеріали та ігрові вправи, призначені для того, щоб полегшити школярам засвоєння деяких тем шкільного курсу математики. Грати в режимі он-лайн. Скачати.
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям