Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Задачі і рівняння    

Знайти компоненти дій в задачах

Якщо в попередньому збірнику задач діти вчилися вникати в умову задачі, ілюструвати умову у вигляді рівності, усвідомлювати ситуацію, описану в задачі, представляти дії персонажів і співвідносити їх з числами, то наступна наша вправа передбачає, що діти вже оволоділи вище переліченими навичками і зможуть розв’язувати такі задачі, правильно вибираючи числовий вираз.

Завдання даються на закріплення цілей, поставлених в попередній вправі.

У той же час учні позбавляються від помилки записувати дію з не вказаними в задачі числами, а також від меншого числа віднімати більше.

При правильному виборі виразу для розв’язання задачі дається зразок правильного запису розв’язку і оформлення відповіді до задачі. Ведеться облік правильно розв’язаних задач і помилок, допущених при їх розв’язанні.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Вправа являє собою тренувальний матеріал для учнів першого класу на розв’язання задач з діями додавання і віднімання. Учні закріплюють вміння розв’язувати задачі, в яких потрібно знайти суму, різницю, невідомий доданок, зменшуване, від'ємник. Опановують правильним записом розв’язку і відповіді на питання задачі.

Споріднені теми та поняття: діти, дитячий, ігри, іграшки, навчання, школа, позашкільне, додаткове, вправа, математика, задача, позакласне, товари для дітей, мама, школяр, клас, курси, гурток.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям