Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Задачі і рівняння    

Компоненти дій I ступеня в задачах

Найпоширеніша помилка, яку допускають учні у розв’язуванні задач з невідомими доданками, зменшуваними, від’ємниками та, що діти вгадують невідоме і складають з ними числову рівність, а не вираз для того, щоб отримати відповідь. Наприклад: «Два гарбузи разом важать 10 кг. Маса першого - 4 кг. Яка маса другого гарбуза?» Розв’язуючи таку задачу, першокласники пишуть: 4 +6 = 10 (кг) замість того, щоб виконати дію з відомими даними і знайти невідоме: 10-4 = 6 (кг).

Ця вправа створена для виправлення та попередження таких помилок. Учні повинні усвідомити: розв’язуючи задачу, потрібно виконати дії з відомими числами, щоб отримати невідоме.

І хоча в наступних вправах такі завдання вчимо виконувати, визначаючи в них ціле і частини, цей варіант корисний тим, що вчить представляти ситуацію, описану в задачі, по ситуації визначати великі і менші величини. Розв’язування задач текстових з невідомими компонентами доповнює розв’язування рівнянь, збагачує досвідом роботи з цієї теми.

Заповнюючи клітини в рівностях, діти визначають, чим є кожне число в рівності, вгадують його, тим самим вправляючись у діях на додавання-віднімання в межах десяти і повторюючи склад чисел першого десятка.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Навчити правильно вибирати дії при розв’язуванні задач з невідомими зменшуваними, від’ємниками, доданками, а також задач, в яких потрібно знайти суму або різницю. Дати приклад правильного запису розв'язання задач. Розвивати образну пам’ять.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям