Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Задачі і рівняння    

Задачі і рівняння

   Реклама:

У цьому розділі розміщений матеріал для вироблення навичок розв’язування задач.

Шлях до розв’язування складених задач починається з усвідомлення простих задач.

В першому класі – це задачі, що розв’язуються діями першого ступеня: додаванням і відніманням. Сюди входять задачі на знаходження суми та різниці, знаходження невідомого доданка, невідомого зменшуваного та невідомого від’ємника, а також задачі на різницеве порівняння чисел. В цьому ж розділі міститься вправа на засвоєння назв компонентів дій першого ступеня. Багаторазове повторення назв складових дій додавання і віднімання у вправах різного виду допомагає засвоїти їх учням, виконавши вправу один раз.

Задачі з невідомими компонентами дій даються дітям важче, ніж на знаходження суми або різниці. Кілька вправ з різним підходом до виконання цього завдання сприятимуть вирішенню проблеми.

В розв’язуванні рівнянь з діями першого ступеня спираємось на поняття «ціле» і «частина». Невідоме ціле (сума і зменшуване) знаходиться додаванням. Невідома частина (доданок і від’ємник) – відніманням. Ця ж схема допоможе і в роботі над задачами з невідомими компонентами.

Ознайомивши учнів із дією множення, вчимо розв’язувати задачі на знаходження добутку, наголошуючи на суті дії множення – додавання однакових доданків. Показуємо, як розв’язується задача додаванням, а потім множенням. Такий підхід допомагає позбутись помилок у записі розв’язання (правильно вибрати множене і множник).

Після вивчення дії ділення потрібно навчити учнів розрізняти задачі, що розв’язуються множенням від тих, які розв’язуємо діленням.

Вправи «Постав питання» і «Про що дізнаємось» - безпосередня підготовка до розв’язування складених задач.

Weiter

   Реклама:

Зміст    
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям