Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Задачі і рівняння    

Вставити невідомі компоненти дій

Приступаючи в початковій школі до теми «Розв’язування рівнянь», першим ділом знайомимо молодших школярів з поняттям - «невідоме».

У нашому випадку - це приклади на додавання-віднімання, які представлені у вигляді додавання-віднімання множин предметів, намальованих на картках.

Для полегшення завдання розуміння сутності невідомого в рівнянні використовуємо картки розділу «Азбука математики», на яких невідомий доданок (зменшуване або від'ємник) закритий. Діти, які запам'ятовували за картками склад чисел першого десятка, швидше вгадують кількість закритих предметів і ясніше уявляють собі сутність невідомого.

Крім карток з предметами на сторінці присутнє цифрове представлення рівняння. Це приклад на додавання або віднімання, в якому невідоме представлено у вигляді порожнього віконця. Якщо невідоме вгадали, закриті предмети відкриваються, у віконці з'являється кількість їх, а внизу сторінки записується приклад. При допущеній помилці дракон «спалює» приклад і внизу замість прикладу, який повинен отримати учень, з'являється червоний прямокутник. Це-помилка.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Дати учням, що приступають до вивчення рівнянь, наочний посібник невідомої кількості предметів в рівняннях, тренувати у вгадуванні невідомого, підвести до розуміння вибору арифметичної дії, за допомогою якої знаходимо невідомий доданок (зменшуване, від'ємник). Закріпити знання складу чисел першого десятка.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям