Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Задачі і рівняння    

Рівняння в межах десяти

При вивченні теми «Розв’язування рівнянь із діями додавання і віднімання» використовуємо такий, на наш погляд, вдалий підхід в ілюстрації даних, застосовуваний у підручнику Л.Г.Петерсон, як визначення цілого і частин. Вже набутий життєвий досвід, підкріплений поданою до кожної вправи схемою, що доповнюється учнями, показує, що невідоме ціле знаходимо додаванням, а невідому частину - відніманням.

Слід зауважити, що багато учнів керуються помилковим правилом: в рівнянні з дією додавання невідоме шукаємо відніманням і навпаки. Таким чином, вони припускаються помилки, розв’язуючи рівняння з невідомим від'ємником дією додавання.

При правильному заповненні віконець схеми і виборі правильного виразу з'являється зразок запису розв’язання рівняння.

Діти вчаться вирішувати рівняння не механічно, а логічно розмірковуючи.

Рівняння одного і того ж варіанту часто складені з одних і тих же чисел, але вирішуються різними діями, що привчає школярів аргументовано підходити до вирішення будь-яких завдань.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Допомогти учням молодших класів оволодіти початковими основоположними знаннями і підходами при ознайомленні з темою «Рішення рівнянь із діями додавання і віднімання». Дати тренувальний матеріал з цієї теми.

До цієї сторінки пасують такі ключові поняття та слова як позашкільне навчання, математика, самостійна робота з батьками, школа, додаткові заняття, уроки, курси, гуртки, батьки, мама, дитячі, товари, шкільний, ігри, іграшки, розвиток.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям