Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   

1 клас: 2-3 клас:

Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Програма "Росток" - підручник Л.Г.Петерсон    

Порядок дій

У підручнику з математики Л.Г.Петерсон для третього класу використання дужок у виразах аргументується потребою змінити програму обчислень.

Учням пропонується виконати обчислення за двома програмами.

Перша:
1. Від восьми відняти 3
2. До одержаної різниці додати 4

Друга:
1. До числа 3 додати 4
2 . Одержану суму відняти від восьми

За першою програмою записали приклад: 8-3+4. За другою програмою дію додавання чисел 3 і 4 потрібно виконати першою. Для цього використовуються дужки. Отримуємо приклад: 8-(3+4). Робимо висновок - спочатку виконуємо дії в дужках, потім інші в тому порядку, в якому вони записані. Практичні навички використання цього правила в нашій вправі учні отримують, виконуючи завдання першого і другого варіантів.

Порядок виконання дій потрібно позначити в зелених кружках - перетягнути на них цифри зі стовпчика зліва.

У виразах без дужок спочатку виконують множення і ділення, а потім додавання і віднімання У нашій вправі - це третій варіант.

Наступний крок - вирази з дужками, в яких є всі чотири дії . Керуємося правилом:

Якщо у виразі є дужки, то спочатку обчислюють значення виразу в дужках. В отриманому виразі виконують по порядку зліва направо спочатку множення і ділення, а потім додавання і віднімання .

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Виробити практичні навички визначення порядку виконання дій у виразах, що містять дії додавання і віднімання з дужками, потім у виразах, що містять дії множення, ділення, додавання і віднімання без дужок, і, нарешті, у виразах, в яких є всі чотири дії і дужки.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям