По мірі того, як діти, які вивчають математику за підручником Л.Г.Петерсон, вивчають нові теми, розглядають нові типи задач, що включають дії множення і ділення, ми вводимо ці типи задач у бліц-турніри.
У сьомому варіанті учні вправляються у розв’язанні задач, що містять відношення «більше (менше) в кілька разів» і «більше (менше) на кілька одиниць». А також повторюють різницеве порівняння чисел.
У восьмому варіанті вони повинні зробити кратне порівняння даних, а також вміти відрізняти кратне порівняння від різницевого.
Далі в задачах присутні кратні і різницеві порівняння, подані в непрямій формі. Також порівнюється ділення на частини і ділення на вміщення. У наступних випадках необхідно виконати різницеве порівняння добутку з початковим даним або кратне порівняння різниці (від'ємника) із зменшуваним і т.д.
Так як завдання вимагають виконання дій, запам'ятовування з значень і складання кінцевого виразу-відповіді в пам’яті, то за кожну правильно підібрану відповідь зараховується три бали.
Реклама:
Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут
Реклама:
Мета проекту "Самоучка"
Дати учням 2 - 3 класів, які займаються за підручником Л.Г.Петерсон тренувальний матеріал на розв’язування задач на 2 - 3 дії, що включають множення і ділення. Закріпити поняття про різницеве і кратне порівняння даних, про ділення на вміщення і ділення на частини. Вчити розпізнавати задачі з відношеннями, поданими в непрямій формі, і правильно розв’язувати їх. Тренувати пам'ять учнів, виробляти вміння складати вирази-відповіді в пам’яті.