Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Математика: 4 клас    

Задачі на рух

Задачі на рух займають значний обсяг матеріалу з математики для 3-4 класів загальноосвітніх шкіл.

Вправа не навчить зразу роз’язувати складені задачі, але вона є необхідною при підготовці до розв’язування задач на рух, так як дає розуміння основних понять: шлях, швидкість, час і взаємозв’язків між ними.

Найперше, що мають засвоїти учні, – що називають швидкістю.

Перші 6 задач підводять дітей до висновку: швидкістю називають відстань, пройдену за одиницю часу. Знайшовши, скільки кілометрів проходить пішохід за 1 год, ми знаходимо швидкість пішохода - 4 км за год. Знаходячи відповідь на питання задачі, скільки метрів пропливає плавець за 1 хв, одержуємо швидкість плавця – 40 м за хв. Діти спостерігають, якими одиницями вимірюється кожна величина, як в математиці записують скорочено одиниці вимірювання швидкостей: 4 км/год, 40 м/хв, 8 км/с та інші.

Зрозумівши суть величин та запам’ятавши, якими буквами позначаються величини, що містяться в задачах на рух, учні зможуть самостійно складати формули: s = v*t, v = s:t, t = s:v.

Розв’язуючи задачі вправи, школярі розширюють свій кругозір, одержують уявлення про швидкості, з якими рухаються різні види транспорту, а також тварини, люди.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / ЗавантажитиЩоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    
Навчальні програми та інтерактивні вправи з математики для четвертого класу призначені для кращого опанування школярами розв'язування задач на рух. Інтерактивна вправа з математики допоможе дитині у вивченні математики в школі та стане у нагоді батькам та вчителям. Інтерактивні наочні посібники допоможуть у засвоєнні математики в ігровій формі, адже загальновідомо, що так вчитися і приємніше і ефективніше. Можна грати он-лайн або скачати вправу.
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям