Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Математика: 4 клас    

Іменовані числа-2

Вправи на перетворення іменованих чисел побудовані за принципом «від простого до складного».

Якщо в першій вправі на перетворення іменованих чисел тільки більші одиниці вимірювання перетворювали у менші (головна мета – запам’ятати співвідношення), то у вправі «Іменовані числа 2» труднощі наростають. Тут добавляються завдання на перетворення менших одиниць вимірювання у більші і використовуються попередньо набуті учнями вміння визначати, скільки всього в числі десятків, сотень, тисяч, і як це зв’язано з перетворенням величин. Якщо цій темі не було приділено достатньої уваги, то дається можливість надолужити прогаяне в нульовому варіанті другої вправи.

Завдання ускладнюються тим, що треба вирішити, яку дію виконувати: множення на 10, 100, 1000 чи ділення на ці числа. У п’ятому варіанті дається наочна схематична підказка: в одному тому самому об’ємі менших одиниць (вишень)поміщається більше, а більших (груш) – менше.

У прикладі 2700 см =27 м сантиметри асоціюються з вишнями, їх у квадраті більше, а метри – з грушами, їх у тому самому квадраті менше. Менше число в даному випадку одержуємо діленням: 2700 ділимо на 100 (1 м = 100 см) одержуємо 27 м.

У прикладі: 800 т = … ц тонни – «груші», центнери – «вишні», центнерів буде більше, отже 800 помножити на 10 (в одній тонні 10 ц), буде 8000 ц.

У сьомому варіанті на допомогу приходить підказка-допомога, як тільки учень помилиться.

В ході виконання завдань знову повторюються, закріплюються, запам’ятовуються співвідношення між одиницями вимірювання. Закріплюються навички множення і ділення чисел на 10, 100, 1000.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / ЗавантажитиЩоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    
Навчальні програми з математики для четвертого класу призначені для кращого засвоєння школярами теми «іменовані числа». Інтерактивні наочні посібники допоможуть у засвоєнні математики в ігровій формі, адже так вчитися приємніше і ефективніше. Інтерактивна вправа допоможе дитині у вивченні математики в школі та стане у нагоді батькам і вчителям. Можна грати он-лайн або скачати вправу.
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям