Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Азбука математики    

Урок 10

Знайти ілюстрацію в малюнках прикладу на віднімання дітям легше, тому що у прикладі, який треба розв’язати, зменшуване виділене оранжевим кольором, кольором цифри, під яким розміщені предметні малюнки.

Якщо від 8 треба відняти 3, то шукаємо ці предмети у колонці під цифрою 8, 7-4 в колонці під цифрою 7 і т. д.

Дітям, в яких мислення переважає над пам’яттю, можна спочатку працювати над уроком № 10, так як в ньому поле пошуку картинки менше, ніж в уроці №9. При відніманні це поле зменшується до колонки малюнків під цифрою-зменшуваним, тоді як, розв’язуючи приклад на додавання у вправі №9, цю картинку-ілюстрацію дитина мусить знайти серед усіх інших.

Ознайомивши дітей із складом чисел 2 – 9, повторюємо, закріплюємо, запам’ятовуємо склад кожного числа, повертаючись до попередніх уроків, чергуючи їх, міняючи, поки в пам’яті дитини табличка додавання-віднімання в межах 10 не відкладеться міцно і назавжди. Тоді легко нам буде виконувати всі подальші обчислення в межах 20, 100, а також з багатоцифровими числами.

Перевірено багаторічною практикою.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    
Різноманітні оригінальні інтерактивні ігри, в які весело і приємно гратися, насправді призначені не лише для дозвілля, але й для навчання малюків основам математики.
Базова підготовка до школи, основи математики, засвоєння поняття числа - ось основна мета запропонованої вправи «Приклади на віднімання»
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям