Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Азбука математики    

Урок 9

Розв’язуючи приклади на додавання в межах дев’яти, знову звертаємось до ілюстрації складу кожного числа за допомогою предметних малюнків.

У вправі можна вибрати приклад, який треба розв’язати, наприклад, в домашньому завданні. Вибираємо його серед тридцяти поданих внизу, клацнувши мишкою. Шукаємо відтворення числа як суми двох доданків серед малюнків. Це знову ж таки, як і в усіх попередніх уроках «Азбуки математики» сприяє запам’ятовуванню сукупності предметів і розкладу цієї сукупності на дві частини.

При достатній кількості багаторазового виконання завдань кожного уроку (для кожної дитини така потреба своя) дитина запам’ятовує приклади автоматично.

Пам’ятаймо, що знання складу чисел першого десятка є основою оволодіння всіма обчислювальними навичками, з якими будуть стикатись діти в подальшому навчанні.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    
Різноманітні оригінальні інтерактивні ігри, в які весело і приємно гратися, насправді призначені не лише для дозвілля, але й для навчання малюків основам математики.
Базова підготовка до школи, основи математики, засвоєння поняття числа - ось основна мета запропонованої вправи «Приклади на додавання»
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям