Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Другий десяток    

Склади другий доданок

Щоб діти краще орієнтувалися в числах, швидко і правильно виконували дії над ними, використовуємо різні прийоми і способи обчислень.
Пропонуємо вправу на спостереження за тим, як знаходиться невідомий другий доданок при додаванні з переходом через розряд - "Склади II доданок".
Набуті з допомогою цієї вправи уявлення допоможуть дитині знаходити результати віднімання в межах двадцяти, спираючись на дію додавання.
Наприклад: 11-8=3, бо 11 - це сума чисел 8 і 3.
Деяким дітям нудно складати число частинами, їм більше підійде вправа "Встав II доданок". У цій вправі учень, спираючись на образне уявлення числа, легко побачить невідомий компонент дії додавання і швидко вставить потрібне число.

Перший варіант "Склади II доданок":

   Реклама:

запустити вправу

Другий варіант "Встав II доданок":

запустити вправу

Скачать / Завантажити 2 вправи разомЩоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    
Математика для дітей дошкільників, для 1 класу і 2 класу.
Навчання в легкій ігровій формі за допомогою захоплюючих flesh-ігор допоможе допоможе першокласникам і молодшим школярам у вивченні математики, допоможе поліпшити знання по математиці, підвищити швидкість розв'язування прикладів. Підходить для занять у школі, а також для самостійного вивчення вдома з батьками.
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям