Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Другий десяток    

Кіт у чоботях

Ігрова вправа на закріпленя навичок додавання чисел з переходом через десяток в межах двадцяти.

Три варіанти її охоплюють всі можливі випадки додавання одноцифрових чисел з переходом через десяток. Розв'язуванню таких прикладів треба приділити особливу увагу, оскільки на цих випадках і на знанні складу чисел першого десятка грунтуються всі подальші обчислення, зокрема, додавання двоцифрових чисел з переходом через десяток і письмове додавання багатоцифрових чисел.

Якщо розв'язування прикладів вправи "Кіт у чоботях" дається дітям важко, можна звернутись за підказкою, що знаходиться у вправі. Але повністю система тренувальних вправ, що вчить розв'язувати такі приклади, міститься у збірці "Другий десяток":

 • "Додавання1"- ознайомлює дітей із загальним прийомом таких обчислень: доповнення першого доданка до десяти і додавання решти. У цій вправі діти можуть спостерігати за додаванням всіх пар чисел в межах двадцяти.
 • "Додавання2"- привчає додавати до більшого числа менше.
 • "Додавання3" - вчить заміняти друге число сумою таких доданків, щоб один з них доповнював перше число до десяти.
 • У цій збірці міститься також вправа "Рахівниця", що допоможе запам'ятати, як доповнити кожне число першого десятка до 10.
 • Вправи Кульки, Рибки, Метелики і Колобок вчать заміняти числа сумою зручних доданків при додаванні до 9, 8, 7, 6 та допоможуть ліквідувати прогалини у вивченні складу чисел першого десятка, у кого вони спостерігаються.

  Багаторазове повернення до ігор "Другого десятка" приводить до автоматичного запам'ятання результатів або вміння швидко знайти результат додаванням частинами, що дуже важливо у формуванні обчислювальних навичок, які в обсязі навчального матеріалу з математики займають чи не найбільше місце, і відсутність яких так гальмує навчальний процес.

  Перший варіант:

     Реклама:

  запустити вправу

  Скачать / Завантажити Варіант 1

  Другий варіант:

  запустити вправу

  Скачать / Завантажити Варіант 2

  Третій варіант:

  запустити вправу

  Скачать / Завантажити Варіант 3  Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

     Реклама:

 • Weiter

  Мета проекту "Самоучка"    
  Нові методи навчання математиці - цікаві завдання у вигляді інтерактивних вправ - флеш-ігри - математика для дітей дошкільників і першоклассників - дозволяє поліпшити навики в розв'язанні завдань, підвищити математичні здібності дитини, допоможе молодшим школярам у вивченні математики, а також в підготовці дітей до школи.
  Новинки
  Weiter


     Реклама:


    © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
  Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

  скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям