Рус
Укр
Контакти
Про нас
Завантажити

   Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Перший десяток    

Зайчик

Якщо дитині ще не вдається швидко набирати відповіді прикладів на додавання і віднімання в межах десяти (вправа "Допоможи саду"), вона може в спокійному режимі перевірити свої знання складу чисел першого десятка та вміння використовувати табличку додавання в межах десяти для знаходження результату дії віднімання, виконуючи вправу "Зайчик".

Три варіанти цієї вправи включають всі приклади на додавання і віднімання в межах десяти і підготують першокласника до наступного етапу роботи - знаходження значення виразів на швидкість.

Практика показує, що кожній дитині хочеться дібратись до зайчика (а це можливо, якщо всі приклади розв'язано правильно), тому вправа особливо корисна тим дітям, яким треба привчатись працювати уважно, вчитись виконувати завдання без помилок.

   Реклама:

запустити вправу

Скачать / Завантажити

Зайчик

запустити вправу

Скачать / Завантажити

Зайчик

запустити вправу

Скачать / ЗавантажитиЩоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    
Дитячі комп'ютерні ігри і навчальні програми для дошкільного навчання дітей, а також як допоміжні завдання для початкової школи.
Вправи допоможуть вашим дітям засвоїти основні правила арифметики і відпрацювати навики автоматичного розпізнавання цифр. Допоможуть засвоїти склад першого десятка, додавання і віднімання в межах десяти.
Рівні складності ігор - підійдуть дітям дошкільникам і першоклашкам.
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям