Рус
Укр
Контакти
Про нас
Як заплатити
Купити диск

 
Розказати друзям:Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Інформатика    

Інформатика

   Реклама:


Створюючи розділ «Інформатика в початковій школі» ми намагалися дати учням початкових класів, їх батькам і вчителям простий у використанні, легкодоступний тренувальний матеріал для засвоєння, закріплення, повторення вивчених тем і розділів курсу «Інформаційна культура».

Формування високого рівня інформаційної культури є одним із основних завдань загальноосвітньої школи, що зумовлено потребами інформаційного суспільства.

Для вивчення інформатики в початковій школі розроблені різні підручники різними авторами, створені різні зошити з друкованою основою для виконання практичних завдань, В Інтернеті можна знайти демонстраційний матеріал та інтерактивні вправи, які допомагають у вивченні програмового матеріалу з інформатики молодшими школярами.

Ми намагалися створити такі вправи, які могли б використати вчителі і учні незалежно від того, якими зошитами чи книжками вони користуються. Наш матеріал можна використовувати як для пояснення при вивченні основних тем інформатики, так і для повторення чи закріплення вже вивченого матеріалу. Так як в початковій школі відбувається первинне ознайомлення з поняттями і термінами, то ми ставили на меті якоюсь мірою і систематизувати матеріал, що вивчається.

Інформатика:


   Реклама:Мета проекту "Самоучка"    
Інтерактивні вправи у поміч навчанню школярів предмету Інформатика. Тут ви знайдете матеріали та ігрові вправи, призначені для того, щоб полегшити школярам засвоєння деяких тем шкільного курсу математики. Грати в режимі он-лайн. Скачати.
Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфиденциальность  Ссылки
Все упражнения являются предметом авторского права и предназначены только для личного использования. Любое копирование или воспроизведение в печатных и электронных СМИ запрещено без письменного разрешения администрации сайта. © samouchka.com.ua

скачать развивающие интересные флеш игры для детей мальчиков и девочек онлайн online изучение с помощью компьютера детям

Обучалка - Обучающите и развивающие упражнения для детей Детское творчество - Поделки для изготовления детьми самостоятельно, для проведения занятий творчеством в детском саду