Рус
Укр
Контакти
Про нас
Як заплатити
Купити диск

   

1 клас: 2-3 клас:

Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Програма "Росток" - підручник Л.Г.Петерсон    

Складання рівностей

У вправі учні спочатку групують геометричні фігури за різними ознаками (кольором, розміром, формою), а потім складають за групами чотири рівності: додають частини, щоб одержати ціле, міняють місцями доданки, віднімають від суми спочатку перший доданок, потім другий.

Вибираючи клавіші з потрібними трьома цифрами (перший доданок, другий доданок, сума), першокласники по кілька разів перебирають їх у різних варіантах, що допомагає запам’ятати склад чисел.

Завдання підібрані так, що спочатку складають число 5 з різних доданків, потім так само розбивають на групи 6, 7, 8, 9 геометричних фігур і складають рівності за ними.

Лічильник показує кількість виконаних завдань, і вчитель має можливість бачити, на якому етапі роботи знаходиться кожен учень, може порівняти знання і вміння дітей: хто з них виконує завдання швидше, хто краще знає склад чисел.

Вправу можна виконувати і на уроках інформатики в I – III классах, коли діти освоюють цифрову клавіатуру, та вчаться працювати з мишкою: вибирати об’єкт, перетягувати його.

   Реклама:

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Вчителі, репетитори та батьки, чиї діти вивчають математику за підручниками Л.Г.Петерсон, знайдуть тут додатковий тренувальний матеріал для закріплення навичок і вмінь учнів знаходити спільні ознаки в групах геометричних фігур, групувати геометричні фігури за спільними ознаками. Вправи дають можливість разом і завданнями «Першого десятки» та «Азбуки математики» використати ще один підхід для запам’ятання учнями складу чисел 5, 6, 7, 8, 9 – розбиття цілого на частини та складання рівностей.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям