Рус
Укр
Контакти
Про нас
Як заплатити
Купити диск

   

1 клас: 2-3 клас:

Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Програма "Росток" - підручник Л.Г.Петерсон    

Спільні властивості

У вправі 02(спільні властивості) продовжується вивчення властивостей предметів, порівняння їх за кольором і формою.

У підручниках Л.Г.Петерсон багато завдань учні виконують за аналогією до заданого зразка. На першій сторінці нашої вправи чоботи і мило – оранжевого кольору. Значить, тут визначальна властивість – колір. Виходячи з цього, треба перетягнути синє плаття до синьої квітки, зелене листя до зеленого портфеля і т. д.

На другій сторінці вправи визначальною є форма (на зразку закладка прямокутної форми).Тому й інші предмети поєднуємо з фігурами, подібними за формою: до комахи дитина має перетягнути овал, до монети – круг і т.д. Тут же учням пропонуються для розгляду інші геометричні фігури: ромб, трапеція, шестикутник.

   Реклама:

Скачать / Завантажити


Щоб запустити вправи, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений флеш-плеєр (Adobe Flash Player). Якщо у Вас ще не встановлений флеш-плеєр - завантажте його тут

   Реклама:

Weiter

Мета проекту "Самоучка"    

Ця сторінка для тих, хто вивчає математику в початкових класах по програмі «Росток» за підручниками Л.Г.Петерсон. Але й учні, що вчаться за традиційними програмами і підручниками можуть успішно виконувати вправи розділу.

Тут діти вчитимуться аналізувати, порівнювати, знаходити спільне й відмінне, узагальнювати, класифікувати, міркувати за аналогією.

В ході виконання вправ учні засвоюватимуть нові терміни, складатимуть словосполучення, вчитимуться оперувати ними, розвиватимуть мовлення, мислення, творчі здібності.

Вправи, складені за підручниками Л.Г.Петерсон, також знайомлять учнів з математичними фактами, які не є обов’язковими для них на даному етапі навчання, а напрямлені на розвиток дітей, розширення їхнього кругозору, формування інтересу до математики.

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфіденційність  Посилання
Всі вправи є предметом авторського права і призначені тільки для особистого використання. Будь-яке копіювання або відтворення в друкарських і електронних ЗМІ заборонене без письмового дозволу адміністрації сайту. © samouchka.com.ua

скачати завантажити развиваючі цікаві флеш ігры для дітей хлопчиків та дівчаток онлайн online вивчення за допомогою компьютера дітям