Рус
Укр
Контакти
Про нас
Як заплатити
Купити диск

   

 
Розказати друзям:
1 клас: 2-3 клас:

Підпишіться на розсилку новин
Ігрові вправи
для дошкільнят та молодшої школи від Самоучки


Підписатись листомДиски з вправами Самоучка
Програма "Росток" - підручник Л.Г.Петерсон    

Математика по Л. Г. Петерсон («Росток»)

   Реклама:

Ця сторінка для тих, хто вивчає математику в початкових класах по програмі «Росток» за підручниками Л.Г.Петерсон. Але й учні, що вчаться за традиційними програмами і підручниками можуть успішно виконувати вправи розділу.

Тут діти вчитимуться аналізувати, порівнювати, знаходити спільне й відмінне, узагальнювати, класифікувати, міркувати за аналогією.

Комп’ютеризація навколишнього світу вимагає нового підходу і в навчанні дітей. Учні повинні вміти складати план дій, перебирати варіанти рішення, оцінювати правдоподібність відповіді, дотримуватись алгоритмів.

Підручники Л.Г.Петерсон складені на основі психолого-педагогічних досліджень Л.С.Виготського, П.Я.Гальперіна, Л.В.Занкова, В.В.Давидова та ін. і направлені на втілення ідей розвивального навчання, в процесі якого переважає діяльнісний метод. Математичні поняття і відношення учні «відкривають» в процесі дослідницької діяльності.

В ході виконання вправ учні засвоюватимуть нові терміни, складатимуть словосполучення, вчитимуться оперувати ними, розвиватимуть мовлення, мислення, творчі здібності.

Вправи, складені за підручниками Л.Г.Петерсон, також знайомлять учнів з математичними фактами, які не є обов’язковими для них на даному етапі навчання, а напрямлені на розвиток дітей, розширення їхнього кругозору, формування інтересу до математики.


Зміст    

   Реклама:

Новинки
Weiter


   Реклама:


  © Copyright Самоучка   Rambler's Top100  Конфиденциальность  Ссылки
Все упражнения являются предметом авторского права и предназначены только для личного использования. Любое копирование или воспроизведение в печатных и электронных СМИ запрещено без письменного разрешения администрации сайта. © samouchka.com.ua

скачать развивающие интересные флеш игры для детей мальчиков и девочек онлайн online изучение с помощью компьютера детям

Обучалка - Обучающите и развивающие упражнения для детей Детское творчество - Поделки для изготовления детьми самостоятельно, для проведения занятий творчеством в детском саду